Hakkımızda

Winpoint®'de herkes birinci sınıf sesi yaşıyor, çünkü müşterilerimizin her birinin aynı kaliteyi yaşayabilmelerini istiyoruz. Tutku ve yenilik sözümüzü yerine getirmek istiyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize, güven duygusunu yaşatıyor ve kazandığımız itibarımızı ürünümüzle birleştiriyoruz.

Misyon

Hizmet Kalitesi

Hedef pazar, DÜNYA, yaklaşımından hareketle, pazar payının artırılması, bilgi, birikim ve büyüme performansımızı tüm dünya insanlarının faydası için kullanarak enerji teknolojisine yön veren bir kurum yapısına kavuşmak.

Vizyon

Lider Firma

KURUMSAL SORUMLULUK bilinciyle geleceğin garanti altına alınması ve Küresel bir Grup olmak için, KÜRESEL ORGANİZASYON’un bileşenlerinin entegrasyonunun ve optimizasyonunun sağlanması.

Geçmişten bu Güne..

GEMTASONIC, bir GEMTA AŞ kuruluşudur.

Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye ve Dünya piyasalarındaki son gelişmeleri izleyerek, gerek üretim kalemlerini gerekse kalitesini sürekli artırmış, Enerji ve Telekom piyasasındaki güvenilir firma niteliğini yakalamıştır.

Şirket içinde daha fazla dayanışma, dış dünyada daha fazla marka bilinirliği anlamına gelir: Ulusal ve Uluslararası anlamda proje ekipleri, tüm dünyada Winpoint® markasını güçlendirmeye yardımcı oluyor. Güçlü bir ekip olmadan bu mümkün olmazdı. Geniş eğitim yelpazemiz ve ileri eğitim seçeneklerimiz, tüm çalışanlarımıza ufuklarını profesyonel ve kişisel bir seviyede genişletme ve Winpoint®’deki kariyerlerini aktif bir şekilde şekillendirme şansı veriyor.

78
Bayisiyle

Hizmetinizde

Büyüyen markamızın gücünü
benimseyecek, kararlı ve tutkulu
girişimciler arıyoruz.